oktober 31, 2013 | 17.15

GIVEAWAY WITH CASEAPP

Sponsoreret. Giveaway.
Jeg modtog forleden disse to fine iPhonecovers, som jeg har fået foræret af Caseapp. Jeg fik det super fine med min kat til mig selv, og så har jeg designet et til en af jer, med min gazelle. Hvis i har lyst til at vinde coveret, skal i blot følge bloggen på bloglovin, og følge Caseapp på instagram: @caseapp 

Jeg har også fået en fin rabatkode, i kan bruge til at få 20% rabat til jeres næste køb hos caseapp. I skal blot skrive: "nanna20", i rabatfeltet, når i handler. Koden gælder til og med d. 10 november, hvor jeg også trækker en vinder af denne giveaway. Caseapp laver både covers til din smartphone og til din computer. Coveret i kan vinde er dog til en iPhone 4/4s. 

Så altså! Følg @caseapp på instagram, følg min blog på bloglovin (link ude i siden), og skriv en kommentar her, med dit navn og din email. Så kan det være at det er dig der vinder et cover designet af mig, d. 10 november!

35 kommentarer:

Nora sagde ...

Super flot cover!
-Krydser fingre :-)

! sagde ...

Sissel Drifte
sissel2@hotmail.com

:)

Mathilde Brodka sagde ...

Mathilde Brodka
MathildeBrodka@hotmail.com :)

Asta sagde ...

Asta Krogholm Sand
astasand@gmail.com

Cathrine sagde ...

Cathrine Cortes
cathrinecortes@hotmail.com

Mathilde sagde ...

Mathilde Baand
mathilde-baand@hotmail.com
krydser fingre!

Emma sagde ...

Emma Werge
emma@werge.dk

Mie Munch Jensen sagde ...

Mie Jensen
mie.munch.jensen@gmail.com

Mathilde Lerche sagde ...

Mathilde Lerche :-)
mathilde.jf.lerche@hotmail.com

Sara sagde ...

Sara Langberg
saralangberg4@gmail.com

SIGNECHRISTENSEN sagde ...

Signe hovmøller

signehov@gmail.com

Bernadette sagde ...

uyen.dk@gmail.com
Bernadette Nguyen

Livi sagde ...

Livi
Livilovelife@hotmail.com

Camilla Agerbo sagde ...

Camilla Anna Mangor Agerbo

camillaannamangoragerbo@gmail.com

Amanda Schou sagde ...

Virkelig flot cover!

Amanda Victoria Johnbeck Schou
tine@stenstykkevej.dk

Emma Rohde sagde ...

Lækkert cover!

Emma Rohde
emmaballerohde@hotmail.com

- Krydser fingre!

Sif sagde ...

Så flot cover altså! :)
Sif Dam Sørensen
sif.dam.soerensen@gmail.com

Helle sagde ...

Reklame-for-Din-og-Flere-Giveaway-Her

astrid sagde ...

Astrid Louise Jensen
astrid_louise@yahoo.dk

musse.line sagde ...

line sand
musse.line@hotmail.com

Heidi Christensen sagde ...

Har først lige opdaget din blog, men hold da op, hvor er den inspirrerende! Du tegner jo fantastisk.
Håber virkelig, viiirkelig på at vinde. Har ikke selv iPhone, men min søde veninde har fødselsdag om lidt og hun er super meget fan af covers, så ville være lækkert, at kunne forkæle hende en smule ekstra :-)

Emilie_Tange sagde ...

Wow det er er lækkert cover, det med din tegning! Jeg krydser fingre!

Emilie Tange Nielsen
Emilietangenielsen@gmail.com

Helena sagde ...

Jeg deltager meget gerne. Tegner også selv en del af disse tegninger mvh helena.engelbrecht@yahoo.dk

Anna sagde ...

Har gjort tingene og deltager meget gerne :)
Mvh
Anna K. Eriksen

anna.k.eriksen@hotmail.com

Trine :) sagde ...

prøver mig da her:)

Mathildes Univers sagde ...

Mathilde - Mathildefaurby@gmail.com

asamaliekjellander sagde ...

Amalie
kjellander96@hotmail.com

Signe_kjærgaard sagde ...

Rigtig flot cover!

Signe Kjærgaard

signeyde@gmail.com

Cecilie Schmidt sagde ...

Hvor er det fedt!

Cecilie Schmidt

schmidtpigen@gmail.com

Line Bue Hansen sagde ...

Ej hvor fedt! Også endda designet af dig!
Line Bue
linebuehansen@hotmail.com

Mai i Sierra Leone sagde ...

Du er simpelthen så inspirerede og fin :) Jeg synes at det er rigtig fedt, at du er begyndt at lave special designs på bestilling :) Fortsæt tegnerierne Mai.dalsgaard.lassen@gmail.com

Michelle Olsen sagde ...

Michelle Olsen

Michelleglasdamolsen@gmail.com

M-I-A sagde ...

Mia Ekholm

missen.5@hotmail.com

krydser fingre! :O)

Ellen Christine Højlund sagde ...

Ellen Christine Højlund, echojlund@rocketmail.com

fashionofmia sagde ...

Ej hvor fint :-)

Mia Laursen
Mialaursen4@gmail.com